04 Mayıs 2013

Garanti Bankası Haziran Ertelemeli Alışverişim Bu Aya Yansıdı!

Bonus k. k kampanyasından faydalanmak istedim mesaj gönderdim ve kayıt oldum. Kampanyanın bitiş tarihi 31 Mart 'tı buna istinaden bende 30 Mart tarihinde Dika elek. 1000 TL lik alışveriş yaptım. Hesap kesim tarihim 27 si olduğu için alışverişi de 30. da yaptığım için ilk taksidimin Temmuz ayına denk gelmesi gerekiyor. İnt bankaclığına baktığımda ilk taksidimin bu aya yansıdığını gördüm ve çağrı merkezini 2 gündür arıyorum. Kayıt açıyorlar ama sonuç yok. K. K silibinde de de Alışverişiniz Haziran'a ertelenecek 'tir yazıyor. Bir kampanya'ya kayıt olayım dedim başıma dert açtım.... Biran önce bu hatanın düzelmesini istiyorum....

Seda 46 Okunma

Cevaplar

  • Seda28 Haziran 2013

    Hayal kırıklığı....

  • Seda07 Mayıs 2013

    Haziran a ertelenecektir mantığına bakar mısınız Garantinin. Mayıs ayı ekstrenizin hesap kesim tarihi Haziran'a geldiği için Mayıs ayına yansımış ilk taksidiniz.Bu kadar saçma bir olay ilk kez geldi başıma.şaka gibi 30 Mart ta yaptım alışverişi 1 Nisan da aradım sorun yok değil mi Temmuz a yansıyacak ilk taksidim telefonda ki kişi sorun yok Temmuz da ödeyeceksiniz diyor. Hanginiz doğrusunuz? Ona göre harcama yapıyo insanlar çocuk oyuncağımı bu ?

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön