20 Mart 2014

Garanti Bankası Hayat Sigortası İşe Yaramıyor.

Benim annem Garanti Bankası'ndan kredi kullandı. Maalesef ki 1 ay önce vefat etti. Anneme Garanti Bankası krediyi verirken hayat sigortası yapmışlar. Ama herhangi bir rahatsızlığın var mı diye soran olmamış.

Şimdide Garanti Bankası annemin ,kronik bir hastalığı var diye bu parayı ödemek istemiyor. Annem,ani geçirdiği iç kanama sonucu vefat ettiği halde kronik hastaymış diye reddediyorlar. Nerede kaldı bu hayat sigortasının anlamı? Benim aklım almadı. Ben havalimanın da çalışıyorum ve çevremdeki herkese anlatıyorum. Kimsenin aklı almıyor,bu olayı.

Murat 108 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mart 2014

    Müşterimiz Murat C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön