Garanti Bankası Hayat Sigortası!

Fatih S. |

Garanti Bankası Aydınlıkevler Şubesinden yaklaşık olarak 3 ay önce kredi yapılandırılması yaptım ve ekstremden ayrıca hayat sigortası kesildi. Ancak bugün S. adlı kişi beni arayarak benden 31 TL hayat sigortası hesabım olduğunu ve eksik ücret yatırıldığını söyledi.

Beni 1 ay önce aradıklarında benden hayat sigortası yaptırıp yaptırmayacağımı söylediklerimde istemediğimi söyledim. Ben bu yazıyı ayrıca BDDK'ya da göndermiş olacağım bu kadar olamaz bu ücreti yatırmadığımda da yasal takibe gireceğimle tehdit ediliyorum gereken mercilere duyurumu yapmak istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Sigorta İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  10:01

  Müşterimiz Sn. Fatih S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş