Garanti Bankası Havale İşlemi İçin Onay Vermiyor.

Murat K. |

Bankanıza ait işe yaramaz bir banka kartı üzerinden başka bir hesaba havale işlemi yapmak istiyorum. Fakat işlem izniniz bulunmamaktadır uyarısı çıkıyor. 4440333 arıyorum bir türlü müşteri temsilcinize bağlanamıyorum.

Ümraniye şubenizi aradım telefona bakan yok (2165226700). Yardım alabilmek için illaki şubenize mi gitmemiz gerekiyor. Oraya da gitsek işlem için bankamatiğe yada telefona yönlendireceksiniz. Telefon bankacılığı anlayışınız müşteriyi çileden çıkarıp şubeye mi getirtmek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  15 Haziran
  01:17

  ilgilenen olmadı

 • Murat K.
  10 Haziran
  16:00

  Buradan harekete geçmek daha iyi. Başkaları da hatalarınızın ne olduğunu okusun ki tercihleri öncesinde bir nebze olsun bilgi sahibi olsunlar. Zira tercihlerim öncesi bu sistemden çok iyi bilgi edinip o şekilde harekete geçiyorum.

  Zorunluluklar hariç. Çünkü maaş müşterinizim ve firmam ne yazık ki sadece sizinle çalışıyor.

 • 10 Haziran
  15:00

  Müşterimiz Murat K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş