03 Ağustos 2016

Garanti Bankası Hatanın Faturası Müşteriye Kesildi...

İş yeri şubesi açılışında taksitsiz Garanti pos'a başvurdum. İlk ekstrede (ocak) benden taksitli pos tarifesinin tahsil edildiğini fark edince bankaya başvurum 35 TL fark bedeli bir süre sonra (şubat) iade edildi. Buraya kadar normal karşıladım ve cihazı anlaştığım şekilde kullanmaya devam ettim ve senelerce çalışmanın güveniyle sonraki ekstreleri kontrol etmedim. Temmuz ayı geldiğinde kontrol ettim ki geriye dönük 5 ay boyunca taksitli tarife devam etmiş.

Bankaya bildirdim ama son iki ay dışında komisyon iadesi olmayacağına dair e-mail aldım ve sadece son iki ay hesabımdan alınan komisyonun iadesi gerçekleşti. Mağduriyet ve bilgim dışında cebimden çıkan 105 TL ile moralim bozuldu. Daha sonra kontrol ettim ve son ayın da taksitli tarifeden işlendiğini gördüm. Ben her ay takip edip iade talebinde mi bulunmalıyım yoksa Garanti Bankası pos cihazımı bir an önce taksit olmayana mı dönüştürmeli!

Musa 87 Okunma

Cevaplar

  • Musa08 Ağustos 2016

    Kısa sürede dönüş sağlandı ve düzeltildi. Saygılar.

  • Musa'nın Teşekkür Mesajı08 Ağustos 2016

    İlginiz için teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön