Garanti Bankası Hatalı İşlem!

Ayca C. |

29 Aralık tarihli Teknosa'dan tek çekim yaptığım alışveriş için müşteri hizmetlerini arayarak 8 taksit yaptırmak için yetkili ile görüştüm. Müşteri temsilcisi ne kadar faiz olacağını ve işlemi onaylayıp onaylamadığımı sordu. Hatta ödemelerin bir sonraki ay başlatılacağını iletti. Amma velakin kesilen ekstremde tutarın tamamının yansıtıldığını gördüm.

Haklı müşteri hattını aradığımda görüşmelerin dinleneceğini iletti ancak işlem 3-7 iş gününde netleşecekmiş bu da son ödeme tarihimden sonraya kalabilir demek. Benim ekstre borcunu ödeme durumum yok ki taksitlendirme yapmışım ya da yaptığımı sanmışım. Bu durumda karşılaşacağım her türlü sorun ile ilgili ne kadar mecra varsa şikayet edeceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  13:41

  Müşterimiz Sn. Ayca Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş