17 Temmuz 2014

Garanti Bankası Hatalı Havale Hesabıma Geri Yatırılmıyor!

12.05.2014 tarihinde yanlış verilen bilgiden dolayı yaptığım 350 TL'lik havale hatalı bir hesaba gitti, ertesi gün bunu fark ettim ve Garanti Bankası, Keçiören şubesini aradım, görüştüğüm hanımefendi bana dilekçeyle başvurmam gerektiğini, havaleyi hesapta gördüğünü, ama hatalı gönderilen hesap sahibinin hesap işletim ücretinin benim havalemden kesildiğini öğrendim.

2,5 ay paramın hesabıma yatırılmasını bekledim. Uzun ısrarlar sonucu paramın hesabıma yatırılmasını sağladım, fakat tutar eksik yatırıldı, hatalı yatırılan hesabın hesap işletim ücreti benden kesilmişti, telefon ve maillerime rağmen de geri dönülmedi. Garanti 58 tl'mi geri ödemediler, tutar küçük ama muamele ve ilgisizlik çok kötü.

Tolga 226 Okunma

Cevaplar

  • Tolga 22 Temmuz 2014

    4440338'den bir hanımefendi beni aradı, yapılan işlemin otomatik bir işlem olduğunu, yatırılan ücreti iade edemiyeceklerini söyledi, ayrıca hatalı havale işlemi her nasılsa tespit edilemiyormuş, fakat şubenin paramın bir kısmını geri havale ettiğini, yani şubenin bilgisi olduğunu söylediğimde de aynı şeyleri tekrar etti hanımefendi, anlaşılacağı gibi bu tutarın üzerine yattılar... Tebrikler garanti bankası, zengin oldun.

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Müşterimiz Tolga V. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön