05 Aralık 2014

Garanti Bankası Hata Sayacı Sıfırlama İşlemi Çok mu Zor!

İnternet Cep şubesinden yapmış olduğum yanlış giriş nedeni ile bilgilerim bloke olmuş. Haklı müşteri hattını aradığımda en yakın şubeye gidip, bilgilerimi güncellemem yine en yakın Garanti şubesinden güncellemem gerektiğini söylediler. Bankaya gittiğimde ise bilgilerim hakkında herhangi bir sorun göremediklerini söylediler ve bilgilerimi tekrar güncellediler.

Haklı müşteri hattını tekrar aradığımda ise hala bilgilerimin güncel olmadığını hata sayacımı sıfırlamam gerektiğini ve bunu tekrar bankaya gidip onları bankadayken aramam gerektiğini söylediler.

Sistemden yapılan herhangi bir uygulamanın bu kadar birbirinden uzakmış ve haberdar değilmiş gibi yürütülmesi çok saçma.

Hatice 761 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Hatice K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön