Garanti Bankası Harcama Yapmadığım Ay İçin Borç Çıkardılar.

Özkan B. |

Yaklaşık 15 yıldır bonus kart kullanıyordum en son bana harcamadığım bir ayda borç çıkardıkları için kartımı iptal ettirdim ama hala beni banka rahatsız etmeye devam ediyor. Borçta şöyle çıkmış bana kampanya harici bonus vermişler. Sonra bunu hesabımdan alarak eksi bonus yazmışlar. Sonra tekrar bana bu bonusu vermeye karar vermişler.

Bundan haberim yok sonra bunu zamanında harcamadığım için geri almışlar ve bana harcama yapmadığım ayda eksi borç yazmışlar. Buradan ilan ediyorum ben icat edilmiş borcu ödemeyeceğim Garanti Bankası bu konuda mahkemeye başvurabilir. Bana kapattırdığım bir kart için ikide bir mail göndermesinler. Ruh sağlığım bozuluyor. Maddi manevi tazminat talep edeceğim mahkemede.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özkan B.
  23 Temmuz
  23:33

  Hiçbir ödeme yapmadım. Ve sonuç artık bana gönderdikleri maillerde artı bakiye yazmakta. demek ki haklıymışım. tabi ki geç kaldılar artık garanti ile çalışmam mümkün değil.

 • Özkan B.
  08 Ağustos
  02:42

  garanti bankası kadar başına buyruk bir banka yok...buran ilan ediyorum eğer bir borcum var ise garanti bankası hemen dava açabilir açmayan namerttir.Bana sürekli mesaj göderip rahatsız etme aşamasındalar.lütfen rahatsız etmeyin ve yasal yola başvurun.

 • 31 Temmuz
  15:54

  Müşterimiz Özkan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş