Garanti Bankası Harcama Sözü Cezası!

Yavuz B. |

Garanti Bankası'nın Miles & Smiles kartına internetten başvurup aldım. O dönemde 19.500 TL olan limitim ve yüksek harcamalarım nedeniyle 10.000 TL harcama sözü verdim ve karşılığında 20.000 mil hediye puan verildi. Daha sonra hiçbir haber verilmeksizin bankanın kredi politikası ve risk değerlendirme birimi gerekçe gösterilerek kredi kartı limitim 4.800 TL civarlarına düşürüldü. Bu nedenle harcama sözümü yerine getirmeme imkan kalmadı.

2 ay geçtikten sonra da 364 TL cezayı kredi kartı harcamalarıma yansıtmışlar. Garanti Bankası'nın Türkiye'de nasıl kurumlar vergisi şampiyonu olduğunu anlamak hiçte zor değil. Bankaya ait 4 adet kredi kartının tamamını iptal ettim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yavuz B.
  21 Haziran
  00:31

  Böyle rezalet, ne yaptığını bilmeyen, verdiği sözü tutmayan bir banka daha var mı bilemiyorum.

 • Yavuz B.
  17 Haziran
  23:46

  Banka kredi kartları genel müdürlüğü 07 Haziran 2013 günü arayıp taleplerimi aldılar. Maksimum 1 hafta içinde değerlendirip olumlu ya da olumsuz dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen 10 gün geçti ancak ne arayan var ne de soran. İşiniz gücünüz oyalamak. Bakın o arada yani beni oyaladığınız bu sürede becerip bir iki kart ücreti daha ekleyebilir misiniz?

 • Yavuz B.
  06 Haziran
  01:18

  Konu ile ilgili banka cevabı buraya değil mailime yazmış. Özetle diyorlar ki biz kafamıza göre herhangi bir neden göstermeksizin istediğimiz müşterimizin limitini düşürürüz. Böylece de müşterimizin harcama sözünü yerine getirmesini imkansız hale getiririz. Bunun neticesinde de müşterimize verilen hediye milleri istediğimiz gibi fiyatlandırıp ekstreye yansıtırız. Allah (c.c) sizi ıslah etsin. Daha da olmazsa Allah (c.c) siz kahretsin.

 • 04 Haziran
  17:13

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.