Garanti Bankası Harcama İtirazımla İlgilenmiyor.

Mustafa Ö. |

Kredi kartımdan yabancı bir siteden bilgim dışında 196 tl harcama yapıldı. Kredi kartımı iptal ettirdim ve çağrı merkezinin önerisi ile banka şubesine harcama itirazı dilekçesi doldurdum. 1 ay geçmesine rağmen geri dönüş olmaması üzerine çağrı merkezi ile iletişime geçtiğimde ellerine böyle bir dilekçenin ulaşmadığını belirtip tekrar faks çekmem istendi. Garanti Bankası, bu hatanın hızlıca düzeltilmesini istiyorum. Aksi takdirde kredi kartımı iptal edeceğimi de burada belirtiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ocak
  11:46

  Müşterimiz Sn. Mustafa Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş