12 Şubat 2014

Garanti Bankası Harcama İtirazıma Cevap Alamadım!

21 Kasım 2013 tarihinde Garanti Bankası kredi kartımla yapılan bir harcamada (Giyim-Gökhan Doğan/Denizli açıklamalı) yanlışlık olduğunu düşünüyorum ve mağdurum. Yapılan harcama 2 ay ertelemeliymiş. O sebeple ancak 20 Ocak 2014 tarihinde bu harcamadan haberim oldu.

Önce bu harcamaya itiraz ettim. Şube - Alo Garanti - bir faks numarası arasında dolandırılıp durduktan sonra "harcama şifreyle gerçekleştirilmiştir, bu yüzden isteğinizi üzülerek işleme alamıyoruz" diye bir cevap aldım. Fakat hala şüphelerim gitmedi ve mağdurum.

Bu sebeple, harcamanın yapıldığı üye iş yeri bilgilerini (adres, telefon, vergi no, vs.) bankadan talep ettim. Nedense bana dönmüyorlar.

Muzaffer 119 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer17 Şubat 2014

    Garanti Bankasının sorunum karşısındaki tutumundan hiç memnun değilim. Bankaya kırgın ve kızgınım. Elimden geldiğince eş, dost ve tanıdıklarımı garantiden uzak tutacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz Muzaffer A.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön