Garanti Bankası Harcama İtirazı!

Münüse S. |

03.08.2016 tarihinde kredi kartımdan bana ait olmayan 50,20 TL ve 59,00 TL olmak üzere Superonline'a kartımla 2 kere ödeme yapılmıştır. Müşteri hizmetlerinizi arayıp konuyla ilgili bilgim olmadığını, harcamanın bana ayıt olmadığını söyledim. Kredi kartımın iptalini gerçekleştirdiler ve faks ya da mail ile itiraz formu göndermemi istediler. Mail olarak harcama itiraz formunu tarafınıza göndermiş bulunmaktayım. Neden bana ait olamayan bir harcamayı ödemek zorundayım? Kaç tane şikayet okudum kiminin sorunu hallolmuş, kimine dönmemişiz bile. Kişiye göre mi muamele ediyorsunuz?

Her ay düzenli olarak gün geçirmeden kredi kartı borcumu kuruşu kuruşuna yatırıyorum, limitinizi yükseltelim diye 40 kere arıyorsunuz. Bunu da çözün. Bu sürecin en kısa sürede tamamlanmasını, kartımdan yapılan ödemenin iptalini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  14:26

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş