Garanti Bankası Harcama İtirazı!

Tunç C. |

01.01.2015 tarihlerinden başlayarak 09.03.2015 tarihine kadar 5028 ile biten Garanti Bankası kredi kartımdan Ecopayz' a yatırım amaçlı para yatırdım. Yaklaşık 16 milyar işlem gerçekleştirdim. Sonradan öğrendim Ecopayz şirketi illegal bahis firmalarına paramı aktarmış.

Bu konuda aracı olan garanti kredi kartıma itiraz dilekçemi yazdım. Bu yatırımları 3d güvenlik sistemi ile yaptığımı ama Ecopayz firmasından bu zamana kadar ki yatırdığım paraların karşılığında hiçbir mal ve hizmet almadığımı dile getirdim. Ecopayz firması hesabımı askıya aldı. Garanti Bankası'nın bu olayı çözmesini ve yatırdığım parayı chargeback kuralları geri geri alıp hesabıma yatırmasını istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tunç C.
  20 Mart
  10:13

  20.03.2015tarihinde Garanti bankası hakli müşteri hattindan sonunda geri dönüş yaptılar. bakalım. Sonucu sizlere ileteceğim.

 • Tunç C.
  19 Mart
  11:14

  Hala işlemim sonuçlanmamıştır. Sizlere burada sonuçlandıgında bilgi vereceğim

 • 18 Mart
  09:33

  Müşterimiz Sn. Tunç C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş