Garanti Bankası Harcama İtiraz Formu.

Hayrullah T. |

Garanti Bankası kartımdan onayı olmadan harcama yapıldığını Garanti Bankası'na bildirdim. Şube personelleri harcama itiraz formumu gerekli mercilere ilettiler. İtirazım kabul oldu tarafıma yönlendirilen belgede alacağım bakiye belirtilmiş şubeden kimliğim ile çekebileceğim söylendi. Şubeye gittiğimde böyle bir para olmadığını 4440333 numarasını aramam söylendi aradığımda ise şube tarafından imha edilen kart bilgilerim istendi kart olmadığı için bilgilerime ulaşamadıklarını belirtildi.

3 aydır uğraşıyorum bu yüzden tarafıma ivedi şekilde ilgili konu hakkında sözlü olarak dönüş bekliyorum aksi durumda BDDK'ya gerekli sözlü, gerek yazılı şikayetimi ileteceğim. T. C. 613032**** müşteri no: 185***.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hayrullah T.
  27 Ağustos
  20:45

  Tarafıma hala dönüş yapılmadı ivedi şekilde dönüş bekliyorum. Dönüş yapılacağı bilgisi gelmesine rağmen bir işlem yapılmadı hala mağduriyet devam etmektedir. Irtibat: 0535 707 7651 Şükrü taşkın

 • 20 Ocak
  16:02

  Müşterimiz Sn. Hayrullah T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş