19 Mart 2013

Garanti Bankası Harcama Ertelenmesi!

Aşağıda yer alan harcamam kampanyaya katılmama rağmen haziran ertelenmeyerek bu dönem borcu olarak gösteriliyor, bu işlemin düzeltilerek kampanyaya dahil edilmesini talep ediyorum.

Musaf 52 Okunma

Cevaplar

 • Musaf24 Haziran 2013

  Müşteri memnuniyetini sağlamada yetersiz bir banka.

 • Musaf20 Mart 2013

  Gönderdiğiniz e posta sorunu çözmemek sadece cevap vermek için verilmiş bir cevap yaptığınız kampanyanın arkasında durun kampanya şartlarınız bonus.com.tr adresinde yazıyor ve harcamam bu şartlara uygun fakat öteleme yapılmamış cevap olarak sitemizden öğrenebilirsiniz yazıyorsunuz zaten öğrendim onun için yazdım yanlışlığı düzeltin diye ama nerede.

 • Musaf19 Mart 2013

  Harcamama bakarsanız anlarsınız ama bakmadığınız için doğal olarak anlamadık diye e posta gönderiyorsunuz.Tekrar yazıyorum flo internet mağazasından 59,99 .tl lik alışverişi kampanyadan sanal kart ile yaptım harcama hazirana ertelenmemiş ve bu ay yaptığım harcamaya dahil edilmiş oysa ki kampanyanızın detayında asıl ve ek kartlar kampanyaya dahildir diyor neden sorunu çözmek istemiyorsunuz?

 • Musaf19 Mart 2013

  Aynı kalıplaşmış mesajları yazıyorsunuz çözüme gelince kocaman bir hiç çıkıyor sadece cevap vermek için cevap veriyorsunuz sorun cevaplama yüzdesini yükseltmekten başka bir amacınız yok.

 • Garanti Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön