01 Mayıs 2013

Garanti Bankası Haksızlık!

Bir kredi kartı başvurusunda bulunup kredi kartı alıyorum.Bu kredi kartının ekstresini mail adresime tanımlayıp normal posta yolu ile istemediğimi şubede belgeliyorum.Fakat ekstre normal posta yolu ile adresime gönderilip bankaca ücretlendiriliyor.Banka ile iletişime geçip kendi talep etmediğim işlemin iptalini sağlamak için zaman harcıyorum.Önce iptalinin mümkün olduğunu ama ücretin iade edilemeyeceğini öğreniyorum.Sonra kartımın iptalini istediğimde yerine bonus yüklenip iptal işlemini sağlıyorum ve yeni ekstram geliyor yeniden o istemediğim ücret çünkü banka işlemin iptalini sağlayamamış.Sonunda bir ay kullandığım kartı iptal ettirdim ve bu karta yıllık kart ücreti ödedim.

Fatih 66 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 11 Temmuz 2013

    Garanti Bankası firma personelinin şikayet sürecindeki tavır ve davranışlarından memnun musunuz? Değilim . Garanti Bankası firmasının şikayet ile ilgili kurumsal süreç ve uygulamalarından memnun musunuz? Yine değilim şikayeti geçtim garanti bankası sunduğu hizmette verdiği süreç ve taahhütleri bile tutamamakta. Garanti Bankası firmasının şikayetiniz için ürettiği çözümden memnun musunuz? Kim kendi çıkarlarını gözeten ve vermediği hizmetin karşılığını alan bankadan memnun olur ki ? Aynı ürünü/hizmeti tekrar almanız gerekse yine Garanti Bankası firmasını tercih eder misiniz? Kesinlikle hayır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön