28 Mart 2013

Garanti Bankası Haksız Yıllık Kart Ücreti!

Garanti Bankası Müşterisiyim.
Maaş müşterisiyim.
Üç adet Kredi kartım var.
Vadeli hesabım var.
Garanti emeklilik var.
Bana 68 TL Money kredi kartı ücreti geldi, Lütfen ücreti iptal edin. Maaş müşterisiyim ve çalıştığım şirketin sizle anlaşması var. Ve yıllardır sizin müşterinizim.
Saygılarımla.

Deniz 45 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 02 Nisan 2013

    Yineden merhabalar. Sizden cevap gelmedi. Lütfen 68 tl kart ücretini iadesi istiyorum. Saygılarımla Deniz NALBANT Kolay gelsin. Maaş, Kredi kartları(3 adet), Vadeli hesap, Garanti Emeklilik (2 adet), Otomatik ödemeler gibi bir ürünüzü kullanıyorum. Lütfen Kredi kart ücretini (68 TL) bir daha gözden geçirin yoksa bu ürünleri hepsini iptal edeceğim. . Not: Ben Bu kredi kartını iptal etmiştim, siz beni arayıp bu kredi kartı açtırdınız.

  • Deniz 29 Mart 2013

    Merhabalar. Sizden bir sürü ürün kullanıyorum; Maaş, Kredi kartları(3 adet), Vadeli hesap, Garanti Emeklilik (2 adet), Otomatik ödemeler gibi bir ürünüzü kullanıyorum. Lütfen Kredi kart ücretini (68 TL) bir daha gözden geçirin yoksa bu ürünleri hepsini iptal edeceğim.. Kolay gelsin. Saygılarım Deniz NALBANT Not: Ben Bu kredi kartı iptal etmiştim, siz beni arayıp bu kredi kartı açtırdınız.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön