26 Mart 2015

Garanti Bankası Haksız Yere Tarafımdan Hesap İşletim Ücreti Kesilmesi.

Garanti Bankası'nın Kaynarca şubesinden maaş hesabı açtırdım ama maaş hesabını açtırdığımda işverenime söyleyip benim hesabımı firma hesabına tamamlattırmak gerekliymiş. Ancak şubede ki personel bununla ilgili bana bilgi vermedi ve bugünde bir yere EFT yapmak için yatırdığım paradan hesap işletim ücreti kesmişler ve ben şuanda yapacağım EFT' iyi gerçekleştiremiyorum.

Müşteri hizmetlerini aradığımda buradan yapabileceğimiz bir şey yok haklı müşteri hizmetlerini arayın belki şikayetinizi dinlerler diye cevap verdiler. Böyle saçma bir bankacılık sistemi görmedim. Benim yapamadığım bu EFT'den dolayı oluşan zararımı kim telafi edecek?

Buğra 199 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Buğra İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön