02 Mayıs 2015

Garanti Bankası Haksız Yere Kesilen Hesap İşletim Ücreti!

Mortgage kredisi için tanımlanan eski maaş hesabımdan işletim ücreti alınmaması için hesaba 2 adet otomatik ödeme tanımlamam gerektiği Alo Garanti hattında söylenmişti ve bunun üzerine tanımlamıştım. Dün EFT yaptığım paranın 2014 yılı hesap işletim ücreti olarak hesabımdan bloklandığını fark ettim. 2 adet otomatik ödeme talimatı olan bir hesaptan hesap işletim ücreti alınmayacağı web sitesinde dahi yazıyor.

Görüştüğümüz müşteri temsilcisi bize eksik bilgi söylemiş ve detay bilgi internet sitesinde de bulunmuyor. Sadece kredi ödemek için kullandığım hesaptan çekilerek faturamın ödenmesi engellendi ve mağdur oldum. Acilen iadesinin yapılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Gamze 155 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Gamze T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön