26 Şubat 2015

Garanti Bankası Haksız Yere Kesilen 62.5 TL!

Garanti Bankası'ndan geçtiğimiz yaz açtırmış olduğum hesabımı sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. (Babam maaşını Garanti Bankası'ndan çektiği için Garanti'ye direk yatırması kolay oluyor) Dün hesabıma 100 TL yatırıldı bugün bankadan para çekmek için gittiğimde ise 30 TL otomatik verdi ve bankanın bakiyesinde 7.5 TL kaldığı yazıyordu.

Başka bankamatikten denediği de ise yine aynı sorunla karşılaştım. Garanti Bankası'nın benim haberim olmadan kestiği paranın nedenini öğrenmek istiyorum ve hesabımın en kısa zaman da kapanması için nereye yönlendirilmem gerekiyor? Öğrenci olduğum için merkeze veya hesabı açtırdığım şubeye gitmem imkansız.

Eser 463 Okunma

Cevaplar

  • Eser 01 Mart 2015

    Hesabıma maaş yatmadığı için ocak ayından itibaren böyle bir uygulamaya girilmiş. Maaşım yatmamasıyla birlikte her ay en az iki kere ailem tarafından hesabıma para yatırıldı ve para yatırılırken her seferinde 5 lira kadar para kestiniz. Bana ulaştınız fakat güvenlik ayarlarım kapalı diye bankaya yönlendirdiniz. Bankaya gittim tek yapabildiğim hesabımı kapatmak oldu. her şeyden para kesmesini seven bir banka olduğunuzu bir kez daha kanıtlamış oldunuz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimiz Eser A tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön