09 Ocak 2014

Garanti Bankası Haksız Yere Kart İşletim Ücreti Kesiliyor!

Hesap kartımdan kart işletim ücreti olarak kesilen 58 TL para kesiminden şikayetçiyim. 1 buçuk 2 ay öncesinde Garanti Bankası2ndan tarafıma gelen bilgilendirme mesajında 2014 un temmuz ayında kart işletim ücreti olarak kesim yapılacaktır diye bilgi mesajı geldi ve 08.01.2014 tarihinde hesabımdan 58 tl kesim yapılmış.

Başvurduğum şubeye danışarak bana verilen bilgiye göre 6 ayda bir bu kesim gerçekleşecekmiş. Kredi kartı olmamasına rağmen bu miktar yıllık olarak çok yüksek bir miktar ve haksız kazanç olarak değerlendiriyorum. Öğrenci olamama rağmen benden 58 TL ücret kesilmesinden şikayetçiyim. Kesilen bu miktarın tarafıma tekrar iade edilmesini istiyorum..

Ramazan 24 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Ramazan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön