09 Ekim 2014

Garanti Bankası Haksız Yere İşletim Ücreti!

96***8 etiket numaralı HGS müşterisiyim. HGS hesabım, Garanti Bankası Mardin 6672**0 numaralı hesabıma bağlı. Garanti Bankası'na ait bu hesabıma 01 ekim günü 30 TL, 08 ekim günü 20+50 TL toplam 100 TL para transferi gerçekleştirdim. Fakat ödemelerim sonunda hala yetersiz bakiye olarak görünüyor.

7 günlük kanuni süre dolmadan hesabıma para transferi yapmama rağmen cezalı duruma düştüm. Garanti bankası, hesabımdan haber vermeden ve haksız yere işletim ücreti kesintisi yapmış. Bu sebeple HGS sistemine 299, 75 TL ceza yansıdı. Garanti Bankasın'ın hukuka aykırı kesintisi sebebiyle mağdur oldum. Bu cezaların iptali ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Emrah 315 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimiz Emrah Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön