20 Ocak 2014

Garanti Bankası Haksız Yere Hesabımdan Para Çekiyor!

Otomatik ödeme talimatı verirken manuel ödeme yöntemi ile her ay düzenli tüm faturalarımı Garanti Bankası hesabım ile ödedim çünkü vadesiz hesabımdan kredi çekmiştim hesap işletim ücreti ödememek için de Otomatik Ödeme yönteminde manuel fatura ödemesi her ay düzenli yapıyordum. Bir de baktım ki hesabımdan 58 TL 2. dönem ücreti çekilmiş ne hakla? Bu işlem 1. dönemde çekilmiş?

Sizler beni bilgilendirdiniz otomatik ödememi kontrol ettirmiştim size düzenli ödenmiş otomatik ödemeleriniz herhangi bir ücret tahsil edilmez hesabınızdan dediniz? Şikayetim var benim sistemde kayıtlı olan ödemelerimi kontrol ediniz düzenli olarak en az 2 yıldır bankanız ile otomatik ödeme talimatıyla manuel ödeme yaptım.

Eray 42 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz Eray G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön