Garanti Bankası Haksız Yere Bonusu Kesti!

Abdullah Y. |

24 Aralık 2013 günü Money Visa Kartımdaki puanım 20 tl eksilerek -19 küsüre düşmüş. İşlem tarihimde sözde 01.03.2013 imiş. Yani bir bebeğin oluşması için geçen süreden daha fazla. Haliyle e-banka sisteminde bu kadar eski extre olmadığından, extreyi tekrar istedim, sağ olsunlar gönderdiler ama ben ve yaklaşık 5 tane Alo Garanti müşteri temsilcisi böyle bir harcamayı göremedik . Garanti Bankası yani haksız yere kesilen bir bonus var, gösterebilirlerse tamam diyeceğim ama haksız yere kesilen puanımın iadesini rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  10:38

  Müşterimiz Sn. Abdullah Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş