10 Şubat 2014

Garanti Bankası Haksız Yere Aidat Alıp Müşteri Kaybediyor.

American Miles&Smiles kredi kartı yıllık aidat ödemeyeceğime söz alarak (aidatlar yansıtıldığında bankamızı arayın gerekeni yaparız dendi) kabul ettim ama gelen çift karta 90 ve 45 tl aidat yansıdı. Bankadan iadesini istedim ama red ettiler. Bu yüzden bankanın 4 kredi kartına iptal talep ettim. Garanti Bankası'ndan arandım 40 tl bonus ve 50 tl kart iadesini söylediler.

2 Amerikan M&S kartını iptal ettim. 8/2/2014'te bankayı aradım, M&S kartların iptalini teyit ettirdim. Money kartının iptal edileceğini, şeffaf karta da 40 tl karşılığında 1 yıl taahhüt verdiğim söylendi. Bu kartların da iptalini istedim. Sonuç müşteri hizmetleri her seferinde farklı işlem sunuyor. Bu taktikle banka haksızlık yapmıyor mu, sizce?

Ridvan 122 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz Rıdvan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön