07 Şubat 2014

Garanti Bankası Haksız Yere 59 TL Hesap İşletim Ücreti Aldı

Garanti Bankası'nın 9591402 no'lu müşterisi bulunmaktayım. Önceki gün çok önemli bir için hesabıma yatan 100 TL vardı. Banka bu paradan 59 TL'yi haksız yere hesap işletim ücreti olarak tarafımdan onayım haricinde almıştır. 100 TL lik çok önemli işin maliyet tarafıma 800 TL'ye mal olmuştur. Hesabımdan kanun dışı alınan bu paranın iadesini rica ediyorum.

Gökhan 81 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 11 Şubat 2014

    Garanti Bankasından hiç kimse konuyla ilgili benimle temasa geçmemiştir. İnsanların kazancını bu şekilde hukuk dışı sebeplerle zimmetine geçirmektedir. Bu bir kredi faizi vb değildir. Kanun dışı bir işlemdir. 59 TL çok büyük bedeldir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz Gökhan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön