Garanti Bankası Haksız Tahsil Edilen Kart Ücreti.

Rıdvan S. |

Taşınma sırasında eşim Garanti Bankası'na ait kredi kartını ve bankamatik kartını kaybettiği için bir süredir kartını kullanamıyor. Bu ay ekstrede kart ücreti olarak 95 TL gibi fahiş bir ücret yansıtılınca bankayı aradı. Kullanmadığı ve artık kullanmayacağı bir kart için 95 TL'lik kart ücretini almak konusunda ısrarcı oldular. Bunun üzerine bankanın haklı müşteri hattına şikayetini yazdı, onlar da bu konuda kendilerinin haklı olduklarını bildiren bir cevap yazdılar. Eşim bu duyarsızlık üzerine bankadaki tüm hesaplarını kapattı. Garanti Bankası kapatılan bir hesap için kart ücreti aldı.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rıdvan S.
  03 Ağustos
  09:54

  Defalarca müşteri hizmetlerini aradıktan, haklı müşteri hattıyla konuştuktan sonra çözemediğim sorunum şikayet vara sorunu iletince nihayet çözüldü ve para iade edildi.

 • 23 Temmuz
  09:48

  Değerli müşterimiz,

  İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu


  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş