02 Mayıs 2016

Garanti Bankası Haksız Pos Yönetim Ücreti!

Hesaplarımı incelediğim zaman ortaya çıkan ve kimsenin söylemediği etmediği bir haksız para kesintisi. Hesaplarımı kontrol etmesek hiçbir şekilde ortaya çıkmayacaktı. Her ay yeni nesil yazar kasa pos cihazı için aylık 30 TL gibi bir rakam kesilmektedir. Zaten ne işlem yaparsak komisyonunu kesiyorsunuz. (EFT, havale, kredi taksit ödemesi, pos için verimsiz ücret, pos için aylık ücret). Hesabımı aktif olarak her türlü kullanıyorum. Bu çekilen ücretlerin geri ödenmesi için her türlü yolları deneyeceğim.

Müşteri temsilcim benim adıma yazarkasa pos için ödenen bir para olduğunu söyledi. Fakat pos işlemleri merkezini aradığımda ise bankaya ödenen bir para olduğunu söylediler. Gereğinin yapılmasını istiyorum eğer yapılmazsa başka bankalarda var bütün hesaplarım ve yeni nesil yazarkasa pos hesabımı taşıyacağım.

Ahmet 2.558 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 10 Ağustos 2016

    Geri dönüş için herhangi bir işlem yapılmadı. Bana gereken bir açıklama yapılmadı

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn. Ahmet E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön