08 Mayıs 2015

Garanti Bankası Haksız Para.

Garanti Bankası'ndan aldığım kredi kartını 2015 yılı ocak ayında kapattım. Şubat ayında 0.80 TL'lik bir borç kestiler ve bunu Karabük şubesinde ödedim. Sonraki mart ayında bana 1.66 TL'lik yine bir borç çıkarıldı. Bu borcumu hatırladığım kadarıyla Giresun şubesinde ödedim. Nisan ayı içinde 3.20 TL'lik bir borç çıkardılar.

Bugün yani 07.05.2015 tarihinde Karabük garanti şubesine ödemeye gittim ve bana gişedeki çalışan arkadaş borcunuz yok tam tersine alacağınız var dedi. Daha önceden Garanti Bankası'nın benden 2 kere para aldığını söyleyince şaşırdı ve gişedekiler yenidir gibi absürt bir cevap verdi. Para iadesi için dilekçe yazarken hesap açmam gerektiğini söyledi.

Suat 237 Okunma

Cevaplar

  • Suat 21 Eylül 2015

    Gerekli arama yapıldı ve yardımda bulundular.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Suat E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön