01 Eylül 2014

Garanti Bankası Haksız Olarak Kredi Kartı Ücreti Alıyor.

Bankanın hem kredi, hem de maaş müşterisi olmama ve kredi kartını alırken özellikle yıllık aidat ödemek istemediğimi belirtmeme rağmen 69 TL'lik bir borç çıkarıldı. Defalarca aradığım müşteri hizmetleri şubeye yönlendirdi. 2 hafta boyunca yine defalarca arayıp not bırakmama rağmen Maslak Şube bana dönüş yapmadı.

Artık pes edip kendim gittiğimde de "yapacak bir şey yok, biz bir inceleyelim yatarsa yatar 2 güne bu arada siz borcunuzu ödeyin" denilerek geri gönderildim. Daha önce de bu banka ile sorunlar yaşadım ve muhatap bulamamıştım. Kredi kartımı en kısa sürede iptal ettirerek garanti ile ilişiğimi keseceğim.

Erdem 286 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimiz Erdem K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön