28 Ocak 2014

Garanti Bankası Haksız Olarak 69 Lira Yıllık Kart Ücreti Kesmiş!

Garanti Bankası ocak ekstreme 69 lira yıllık ücret yansıtılmış. Bana 1 lira karşılığında 40 lira chip para vereceklerini ve kartımı 12 ay kapattırmama sözü verirsem bu chip paranın geçerli olacağını söylediler. Fakat, 69 lira yıllık ücreti de ödemek zorunda olduğumu belirttiler. Chip para istemediğimi yıllık ücretin iadesini istediğimi belirtmeme rağmen yıllık ücretin iptalini gerçekleştirmediler.

Geçen sene de 59 lira almışlardı aradığımda 12 ay kartı kapattırmama sözü verin iade edelim demişlerdi ve iadesini gerçekleştirmişlerdi. Bu sene bunun mümkün olmayacağını söylediler. Kendilerine tonlarca para kazandırdığımız halde yıllık ücret alınmasını doğru bulmuyorum ve kartı iptal ettirip dava açacağım.

Mustafa 125 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 27 Şubat 2014

  Garanti Bankası tarafından arandım. Kredi kartımı iptal ettirdim. 69 lira kesildikten sonra kartımı hiç kullanmadığımdan dolayı 69 liranın iadesi tarafıma yapıldı. 69 liranın tarafıma iadesi için kredi kartımın kapatılmasını zorunlu kılmaları ise oldukça şaşırtıcı bir durumdur.

 • Mustafa 01 Şubat 2014

  Güven sarsan Garanti Bankası'nı bir daha asla tercih etmeyeceğim.

 • Mustafa 30 Ocak 2014

  Garanti Bankası'ndan hala bir geri dönüş yapılmamıştır. Her ay 1000 liraya kadar harcamalar yapan birisiyim ve her zaman borcumun tamamını öderim. Garanti Bankası'na 1 yılda yaptığım harcamalar ile benden şuan aldıkları 69 liranın tonlarca katı kadar parayı zaten kazandırmış durumdayım. Çünkü her post makinesinde kredi kartımı kullandığımda banka iş yerinden para almaktadır. Gözleri paraya doymayan bir banka olduklarını ispatlama çabası içinde olan Garanti Bankası kendilerine olan güvenimi sarsmıştır. Müsait olduğum bir zamanda bankayı arayacağım ve hem Garanti Bonus'u hem de Amerikan Express kartımı kapattıracak ve haklarında tüketici hakem heyetine dava açacağım. Ayrıca bu firmayı tercih etmemenizi tavsiye ediyorum.

 • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimiz Mustafa Kemal U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön