Garanti Bankası Haksız Kredi Kartı Aidatı Talebi.

Alis Yanar Ç. |

Ben kredi kartımı borcundan dolayı banka içerisinde taksitlendirdim. Kart kullanıma kapalıydı. Borcun birazını taksitle kalan 6 taksitini de peşin ödeyerek kapattık. Kartımı borçları tamamladıktan sonra kullanmak istedim ancak kullanamadım. Ben de kartımın kapandığını düşündüm. 1 ay sonra kartıma bağlı olan Bireysel Emeklilik yatırımım için 6 TL. tutarında bir işlem yaparak benim bilgim dışında kartımı kullanıma açmışlar. Bende ne kart var ne de karta ait herhangi bir belge. Bana defalarca mesaj attılar 75 TL. Kredi Kartı borcunuz var lütfen ödeyin. Bende tüketici haklarına başvurdum. Onlar benim adıma gereken itirazı yapacaklarını belirttiler. Ancak banka işlem başlattıklarını belirtti.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alis Yanar Ç.
  01 Temmuz
  17:27

  Merhabalar,

  evet beni haklı müşteri hattınızdan aradınız ben kart aidat bedelinin iptalini istedim siz kartı tamamıyla iptal ettiniz. Bu davranışınızdan dolayı hiç hoşnut kalmadım. Madem açık bir kredi kartım olduğunu bana bildiriyorsunuz bırakın açık kalsın. Kredi kartı aidatını iptal edin benim isteğim Şikayetim\'de de belirttiğim gibi Kredi Kartı Aidatı\'nın iptal edilmesiydi. Garanti Bankası yine kendi istediğini müşterisine kabul ettirmiş oldu. Ben bu durumdan ve Garanti Bankası\'nın bu tutumundan hiç memnun kalmadım. Müşteri benim ancak benim ihtiyaç ve isteklerime göre davranılmıyor kendi dayatmalarını bana sundular.

 • 22 Haziran
  10:34

  Müşterimiz Sn. Sevan Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş