29 Haziran 2013

Garanti Bankası Haksız Kredi Kart Aidatı Ve Hesap İşletim Ücreti!

Yıllardır Garanti Bankası ve Bankanın kartlarını kullanmaktayım. Tarafımdan kesilen kredi kartı kullanım ücretleri ve hesap işletim ücreti bedelleri iade edilmezse tüketici mahkemesine şikayet ederek hakkımı yasal yollardan arayacağım.

Bariş 48 Okunma

Cevaplar

 • Bariş29 Kasım 2013

  sonuç ???

 • Bariş09 Temmuz 2013

  Müşteri memnunniyetine önem verdiklerine inanmıyorum...

 • Bariş01 Temmuz 2013

  Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerinden konu ile ilgili gelen cevabı aynen paylaşıyorum. Hesap işletim ücreti adı altında yılda iki kere alınan ücret müşteri memnuniyeti açısından bir defaya mahsus olmak üzere 45 TL iade edilecektir. Bundan sonra hesap işletim ücretinin kesilmesini istemiyorsanız ya en az 2 adet otomatik ödeme talimatı veya maaş hesabı bağlanması durumunda hesap işletim ücreti alınmıyor. Kredi kartı kart kullanım bedeli iade edilememektedir. Benim bu cevaptan anladığım bizim çalışma şeklimiz bu işinize geliyorsa çalışın, işinize gelmiyorsa çalışmayın.

 • Garanti Bankası Temsilcisi01 Temmuz 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön