05 Şubat 2014

Garanti Bankası Haksız Kesinti Yapıyor!

Garanti Bankası Kredi kartı kullanmaktayım. Daha önce aynı konuda şikayette bulunmama rağmen banka benden yaptığı yıllık kart ücreti kesintisini geri ödemeyi şarta bağlıyor. Ve yapılan kesinti 69 tl olmasına rağmen geri ödeme konusunda 20-30 tl bonus olarak geri ödeme yapılabildiğini bunun için de bir yıl taahhütlü kullanma sözünde bulunmak gerektiği gibi dayatılan bir şart uygulanıyor.

Bu haksızlığın giderilmesini, daha önce aynı konular hakkında mahkemelerde açılan davaların kazanan tarafının müşteri olduğunun emsal alınmasını ve benden kesilen paranın kesintisiz olarak tarafıma iadesinin gerçekleşmesini kurumunuz aracılığıyla arz ediyorum.

Aydın 52 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Aydın S tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön