14 Kasım 2014

Garanti Bankası Haksız Kesilen Üyelik Ücretinin İadesini İstiyorum!

Kredi kartımdan 69 TL üyelik ücreti kesilmiş. Bu uygulama, 4822 sayılı Tüketici Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen 'Sözleşmelerdeki haksız şartlar' hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Bu nedenle itirazımı bu site aracılığı ile yapıyor ve kesilen 69 TL üyelik ücretinin iadesini talep ediyorum.

Yasemin 208 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin18 Kasım 2014

    Yıllardır garanti bankası müşterisiyim.Bence bu müşteriler değerlendirilip ayrıcalık tanınmalı yıllık aidat ödetmek yerine bankanızı yıllarca tercih eden müşterilere güzel ödüllendirmeler yapılmalı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Yasemin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön