18 Kasım 2014

Garanti Bankası Haksız Kazanç Sağlayan Banka.

Geçmiş 10 yıla ait çekilen kredi masrafı adı altında yapılan kesintiler ve kredi kartı aidatı adı altında yapılan kesintilerin geri ödemesi için Garanti Bankası Levent şubesine bilgi almak ve işlemimi devreye almak için gittim.

Öğrendim ki yeni yasaya göre artık bankadan dekontu alınıyor sonrasında da bulunduğunuz Kaymakamlığın Tüketici Haklarına başvuruyormuş. Buraya kadar her şey güzel ancak dekontu almak için Garanti Bankası 2 TL bile masraf etmedikleri bir kağıt parçasına 70 TL fiyat biçmiş. Neden peki? Çünkü mümkün olduğunca şikayetlerin sayısı azalsın parası çıkmasın kasalarından! Ben 70 TL falan ödemem ve hakkınızda suç duyurusunda bulunuyorum!

Lale 604 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Lale H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön