04 Eylül 2014

Garanti Bankası Haksız Kazanç Olan Yıllık Kart Ücretimi İade Edin Lütfen!

GS bonus kredi kartımdan yıllık kart aidatı adı altında kesinti yapıldı.Tüketicinin Korunması hakkındaki yasanın 6.maddesi gereğince bu sözleşmeler standart olması nedeni ile Yargıtay 13. H. Dairesinin kart ücreti ile ilgili kararları gereği bankanızdan adıma tahakkuk ettirilmiş olan yıllık kart aidatının iadesini talep ediyorum.Bu tutarın haksız bir kazanç olduğunu düşünüyorum.

Düzenli bir kart kullanıcısıyım ve bu tutarın alınmasına itiraz ediyorum.en kısa sürede iade işleminin yapılmasının istiyorum.En azından tüketici hakları ile uğraşmamıza gerek kalmadan. Aksi takdirde Tüketici Hakem Heyetine başvurarak tarafıma iadesi için başvuru yapacağım ve bankanız ile münasebetim bitecek..

Emrah 269 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşterimiz Emrah Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön