Garanti Bankası Haksız Kart Ücreti Alımı.

Erkan İ. |

24.05.2015 tarihinde maaş hesabımın yattığı bankamatik kartımı kaybettiğimden dolayı iptalini ve yenisini istedim. Telefonda müşteri temsilcisi 1 yıl içinde 2 veya daha fazla talep halinde ücret kesileceğini söyledi. Fakat ilk talebim olmasına rağmen kart ücreti kesilmiş. Kart ücretimin iade olmaması halinde ağustos ayı itibariyle hesabımı ve kredi kartımı kapatmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan İ.
  03 Haziran
  10:46

  Bugün tekrar Garanti Bankası\'na aramam neticesinde 4 farklı müşteri temsilcisinden sonra şubeye gitmemi söylediler. Hem haksız ücret keseceksiniz hem de beni ayağınıza çağırıp işlem yaptıracaksınız. Bugün kredi kartımın limitini yaklaşık 9 bin TL düşürdüm, ilk iş olarak da borcum bitince kapatacağım...

 • Erkan İ.
  02 Haziran
  17:25

  Garanti Bankası\'ndan arayan yetkiliye durumu izah ettim. Başka yıllarda kart talebim olmasına karşın 2015 yılında sadece ilk kart talebim olmasına karşın haksız ücret kesintisi yaptılar ve hala bankadan geri dönüş olmadı. Galiba artık bu bankayla çalışmanın sonuna gelindi.

 • 25 Mayıs
  13:22

  Müşterimiz Sn. Erkan İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş