20 Temmuz 2015

Garanti Bankası Haksız İşleme Onay Verdi.

11 Temmuz'da kredi kartımın kopyalanıp alışveriş yapıldığını yapıldığını gördüm. Müşteri hizmetlerini arayıp kartımı kapattım alışverişlerin açık provizyonda olduğunu ve işleme onay vermemelerini istedim yapacak bir şeyleri olmadığını paranın firmalara gittiğini söylediler. En azından 7 alışverişin yapıldığı Apple Store online mağazasına bir yazı yollamalarını rica ettim onu da yapamayacaklarını harcama itirazına ıslak imzalı dilekçeden başka bir şey yapamayacağımı söylediler.
Pazartesi günü Apple Türkiye'yi aradım ve kredi kartı bilgilerimi verip siparişin benim tarafımdan verilmediğini söyledim, sağ olsunlar iptal işlemlerini başlattılar. Apple kullanmamama rağmen yardımcı oldular.

Ridvan 433 Okunma

Cevaplar

  • Ridvan07 Ağustos 2015

    Kartımı kapattığım 12 Temmuz gününden sonra 17 temmuz ve 18 temmuz 'da da alışveriş olmuş apple'ı aradığımda 3. bir alışverişin olduğunu söylediler tekrar bankayı arayıp sordum bir işlem olmadığını söylediler Ayın 22 sinde borç olarak hesabıma yansıyan 141 EUR'luk son harcamayı Garanti Bankası anca ayın 30'unda gördü. Kartımı kapatıyorum işlemleri nasıl onaylıyorsunuz anlamadım 17 ve 18 Temmuz'daki alışverişleri iade ettiler en sonuncusu için harcama itirazına gene dilekçe yazdım sonucunu bekliyorum.

  • Ridvan27 Temmuz 2015

    Güvenlik sebebiyle 12 Temmuz da kapatmış olduğum kartımın yerine yeni kart göndermeleri için Garanti Bankası ile konuştum internet ve mail order'a kapalı olmasına ve kuryeden kartımın elime ulaşmamasına rağmen kartımın internet üzerinden kullanıldığını gördüm. Cep telefonuma 20 temmuz'da bonus'tan gelen 789,32 TL' alışverişi 6 taksite bölmek için şunu bunu yap mesajını şüpheli işlem diyerek gece yetkilisi seyithan beye ilettiğimde bir alışveriş olmadığını zaten kartımın internet ve mail order'a kapalı olduğunu bir problem olmadığını söyledi ama şu an 2 alışveriş yapılmış vaziyette ve bana cevap verecek bir yetkili yok. Konuşmalar kayıt altına alınıyor ise dinlesinler ve görsünler

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Müşterimiz Rıdvan Nazif A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön