Garanti Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti Kesti

Ertan A. |

Garanti Bankası 2013 yılında aylık 500 TL harcama karşılığı vermiş olduğu 30 TL bonusu 34 lira olarak geri aldı. Yine kredi kartımda iki tane otomatik ödeme talimatı olmasına rağmen 05.11.2103 tarihinde 59 lira kart aidatı kesti. Kredi kartımı iptal edip hesaplarımı kapattıktan sonra da, kredi kartı aylık borcum için gönderdiğim paradan 58 TL de hesap işletim ücreti kesti.

Ben de borcumun ödendiğini sanıyordum ama 58 TL kesilince kredi kartı borcu ödememiş duruma düştüm. Bunu fark edince tabiki hemen borcumu ödedim. Şimdi benden haksız yere kesilen kesintilerin hesabıma iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertan A.
  10 Şubat
  21:13

  Kart aidatı diye haksız yere kestiğiniz paramı iade etmediğiniz takdirde hakkımı başka platformlarda arayacağımdan emin olabilirsiniz sayın Garanti Bankası yatkilileri...

 • Ertan A.
  07 Şubat
  17:12

  Verdiğiniz cevapları okudum. Herkese aynı cevabı kopyala yapıştır yapmışsınız. Eğer sorunumu halletmez iseniz, Hakkımı başka platformlarda da aramaya devam edeceğim. Haksızlığı asla kabulenmeyen biriyim.

 • Ertan A.
  06 Şubat
  11:49

  Umarım sorun çözülür. Sorunun çözümü için bekliyorum.

 • Ertan A.
  05 Şubat
  16:24

  Şikayet yaptığım günün akşamında hesap işletin ücreti hesabıma geçti. Teşekkür ederim. Ancak iki tane otomatik ödeme talimatım olduğu halde kredi kartı aidatı 59 tl olarak kesilmişti. Bunun da kartıma iadesini istiyorum. Çünkü kart aidatı alınmıyacağı sözü verilmişti.

 • 04 Şubat
  12:32

  Müşterimiz Sn. Ertan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.
  T. Garanti Bankası A.Ş