20 Ocak 2015

Garanti Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Çok eski bir Garanti Bankası müşterisiyim ve bu tarihten beri aktif olan hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında haksız bir şekilde kesinti yapılmaktadır. Son olarak bu ay 09.01.2015 tarihi itibari ile kesilen 63.50 TL. Tutarındaki kesintiden dolayı artık Garanti Bankası'na olan güvenim sarsılmıştır.

Müşteri hizmetleri servisinden ücretin iadesinin olamayacağı yanıtını aldım. Uzun yıllardır sadık bir Garanti Bankası müşterisiyim bu nedenle kesilen ücretin iadesini veyahut puan veya çip para gibi bir yöntemle iadesini yetkililerden talep ediyorum.

Güney 199 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Güney D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön