03 Nisan 2014

Garanti Bankası Haksız Hesap İşletim Ücreti Aldı.

Kredi kartımın borcunu ödemek için online bir yöntem arıyordum. Garanti Bankası Online işlemler sayfasında hesabım sekmesini gördüm. Kayıtlı bir iban hesabı görünce kredi kartımın Ibanı sanıp EFT ile para transferi yaptım. Fakat Garanti Bankası bu ibana ait hesabı farklı bir hesap olarak koymuş. EFT yaptığım paradan hemen 58 TL'lik haksız hesap işlem ücreti kesmiş.

Binbir taklalar ile kullandırtmaya çalıştıkları kredi kartları için böyle bir oyun oynamak garantiye yakışmıyor. Bu garanti ile 2. çalışmamdı. Bundan sonra garanti ile işim olmaz. Arkadaşlarımında kartlarını iptal etmeleri için elimden geleni yapacağım.

Ömer 123 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2014

    Müşterimiz Ömer A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön