05 Şubat 2014

Garanti Bankası Haksız Alınan Hesap İşletim Ücreti!

Garanti Bankası A.Ş.'de bulunan hesabıma daha önceden kendisini hiçbir şekilde tanımadığım bir şahıs tarafından yanlışlıkla 145 TL para yatırılmıştır. Paranın kullanmadığım hesabıma geçmesini fırsat bilen Garanti Bankası A.Ş. hesabımdan iki defaya mahsus olmak üzere hesap işletim ücreti tahsil etmiş.

Konuyu bu şekilde belirten ve tahsil edilen ücretlerin hesabıma iade edilmesini müteakip bahse konu 145 TL'nin tarafıma yanlışlıkla para gönderen şahsa iadesini belirten dilekçemi İzmir Balçova'da Ata Caddesi girişinde bulunan Garanti Bankası şubesine vermeme rağmen hesabımda halihazırda 145 TL'den geri kalan bakiyeyi görmekteyim. Gerekli işlemin derhal yapılmasını istiyorum.

Ömer 71 Okunma

Cevaplar

  • Ömer05 Şubat 2014

    Garanti Bankası A.Ş.'ne bahse konu iletişim kanallarından sözlü veya yazılı olarak iletmiş olduğum problemlerin hangisi için ivedilikle çözüm bulabildiniz de tarafıma bu iletiyi gönderebilme cesaretini bulabiliyorsunuz. "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ!" adı altındaki böyle iletileri sırf "PROSEDÜR GEREĞİ" tarafıma bu platformlardan göndermek yerine bahse konu problemlere derhal çözüm bulmanız tarafım ve sizin adınıza çok daha yararlı olacaktır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Ömer Lütfü U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön