09 Nisan 2013

Garanti Bankası Haksız Alınan Ekspertiz Ücreti!

Bankanızdan ikinci bir konut kredisi kullanmak için başvuruda bulunmuştum. Ekspertiz raporu çıkacak dendi. Çalıştığınız ekspertizin raporu sayesinde son anda ısrarla yine sizinle çalışmayı
düşünmeme rağmen bankanızdan kredi kullanamayıp hayatımda hiç çalışmadığım F**** ile kredi başvurumu yapıp hiç bir sorun yaşamadam ikinci bir kredi kullandım. Hesabımdan 650 tl'lik ekspertiz ücreti tahsil edildiğini gördüm. 15 yıldır sizinle çalışmış olmamım karşılığı bu olmaması
gerektiğine ve söz konusu bu işlemi düzelteceğinize aksi takdirde gelecekteki ticari ilişkilerimde sizinle çalışmamaya karar vermiş olup bu paranın iadesi hususunda hukuki bütün haklarımı arayacağımı bildirmek isterim.

Sevinç 540 Okunma

Cevaplar

  • Sevinç11 Nisan 2013

    Bana"Kredi başvurularında kredi onaylanmasa dahi, eksper ücreti tarafınıza iade edilmemektedir. Tarafınıza kredinize istinaden eksper gönderildiği ve hizmet sunulduğu için işlem ücreti alınmakta olup konu hakkında detaylı bilgi için şubeniz ile görüşebilirsiniz. "diye mail atmışsınız.Ben bu kredi işlemini sizin çalıştığınız ekspertizin raporu yüzünden (tapuda konut yazmasına rağmen)kullanamadım.Fakat başka banka raporunda sorun çıkmadan kullandım.Birde yetkim olmadan benim hesaplarım arası havale yapmışsınız ve bu ücreti tahsiletmişsiniz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön