13 Nisan 2015

Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattı Personel Bilgisizliği!

Garanti Bankası haklı müşteri hattı personeli tamamen bilgisiz, bir dediği bir dediğini tutmuyor. Dediklerini inkar edip personel hatasına hemen savunuyorlar. İşi bilmiyorsa personeli oturtturmayacaksınız o telefona. Oturuyorsa da personelin dediğini banka kabul edecek. Şikayet kaydımın numarasını mail olarak gönderin diye 2 kere telefon açtım. Bir türlü numarayı da göndermiyorlar. Bu kadar bitmiş vatandaşın isteklerini görüşlerini yapmaktan aciz banka olamaz.

Koray 327 Okunma

Cevaplar

  • Koray14 Nisan 2015

    Haklı müşteri hattına bilgisiz yetersiz personel Garanti Bankası'na hiç yakışmıyor. Deneyimli personeller bu hatta konabilir ve böylece müşteriler ile sorunlar daha çabuk ve sorunsuz çözülebilir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Koray G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön