15 Kasım 2014

Garanti Bankası Haklı Müşteri Hattı!

Lütfen sayfanızda bulunan "Müşteri Memnuniyeti Anayasası" uydurma olduğunu kanıtladığınız için teşekkür ederim.

Madde 9: Müşteriyi zamanında bilgilendirmek ve doğru kişiye / kanala yönlendirmek, müşteri memnuniyetinin birinci koşuludur.
Madde 10: Tüm Müşteriler, kullandığı ürün ve hizmetle ilgili şikayet etme hakkına sahiptir.

Sayenizde kredi çekememekteyim. Lütfen düzeltilmesi için yardımcı olunuz. 14.11.2014 tarihinde, hatta bulunan D**** adlı bayanı ayrıca şikayet etmem gerekiyor.

Zeynel 240 Okunma

Cevaplar

  • Zeynel 21 Kasım 2014

    Ne çözüm üreten var. Nede buna uygun süreçleri var. Yine uydurma türk işi...

  • Zeynel 21 Kasım 2014

    Garanti bankası dahil olmak üzere diğer Tüm bankalardan kredi kullanamamaktayım. 100 TL lik işlemi geri aldınız fakat beni düşürdüğünüz durumdan dolayı artık yasal yollara başvuracağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Zeynel G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön