13 Şubat 2014

Garanti Bankası Hakem Heyeti Kararını Uygulamıyor!

20.11.2013 tarihinde Yenimahalle Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığına yaptığım başvuru sonucunda 20.11.2013/27570 sayılı şikayet sonucunda verilen hüküm ile Garanti Bankası'ndan kullanmış olduğum konut kredisi dosya masrafının tarafıma iade edilmesi hükmedilmiştir.

Ancak hüküm tarihi olan 02.01.2014 tarihinden bu güne kadar Garanti Bankasından tarafıma herhangi bir iade yapılmamıştır.

Ayrıca Garanti Bankası Meşrutiyet şubesine yaptığım şahsi başvurumda da banka müşteri temsilcisi tarafından bana; ''bize herhangi bir bildirim gelmedi'' şeklinde cevap verildi ve halen tarafıma iade yapılmadı.

Bu konuda yaşadığım mağduriyetin giderilmesi hususunda yardım istiyorum.

Hasan 283 Okunma

Cevaplar

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı19 Şubat 2014

    şikayet var com a teşekkür ederim sayeniz de tarafım ile ilgilendiler..

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Hasan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön