06 Eylül 2013

Garanti Bankası Hakem Heyeti Kararını Uygulamıyor!

Gerek buradan gerekse diğer kanallardan ulaştığım banka yetkililerinden aldığım cevap, ödeme yapmayacaklarıdır. Oysa ki ilgili hakem heyetinin kararı bağlayıcıdır ve 350, 00 TL'lik bir geri ödemeyi gerektirmektedir.

Yazdığım şikayetlere geri dönüş yapan banka sadece oyalama yapmakta hiçbir olumlu adım atmadığı gibi bu kararı yok saymaktadır.

Garanti Bankası'nın hukuk bürosuna yönlendirildim ve yine aynı olumsuz cevabı aldıktan sonra;

avukatımın da para kazanmasını istediğim için avukatım aracılığı ile icra kanalına başvurarak paramı tahsil edeceğim.

Aydan 68 Okunma

Cevaplar

 • Aydan18 Eylül 2013

  çok yanlış bir tercih. aklı olan başka banka bulsun.

 • Aydan18 Eylül 2013

  her yeri aradık en son hakem heyeti kararı bize ulaşmadı diyerek tüm ptt çalışanlarını zan altında bıraktınız. bunun üzerine size 10 gün önce bu kararı dilekçe m ile birlikte ankara mamak şubesinden ilettik, hala cevap yoktur. nedir derdiniz, bizi ciddiye almıyormusunuz.

 • Aydan09 Eylül 2013

  hep aynı hikaye, sizden hizmet alınmaz.

 • Garanti Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

  Müşterimiz Sn. Aydan U.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön