Garanti Bankası Hakem Heyeti Kararını Uygulamadı!

Erkan K. |

Bonus kartıma ait kredi kartı ücreti olarak geçmiş yıllarda kesilen 385 TL için hakem heyetine başvurdum, tarafıma iadesi kararı çıktı. Banka bunun için beni mahkemeye verdi, mahkemeyi kazandım ve banka 385 TL bana, 385 TL'de avukata vekalet ücreti ve mahkeme masraflarını icra ile ödedi. Aynı bankaya ait Miles and smiles kartımdan da iki yıllık ücret kesildi, hakem heyeti kararını banka yine uygulamıyor. Tarafıma kart ücretlerini iade etmezseniz mahkeme kanalı ve icra ile size yaklaşık 3 katına mal olarak bu ücreti talep edeceğim.

Etiketler :

Kredi Masrafları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan K.
  28 Aralık
  14:47

  İcra ile 135 TL kesilen ücreti de 178 TL olarak faizi ile aldım.
  Hakem heyetine de, icraya vermekte çok basit. Avukatsız çok rahat yapılıyor,
  avukata vekalet verirseniz banka vekalet ücretlerini de karşılamak zorunda olduğu için avukatlar sizden hiç ücret almadan da takip yapıyorlar.
  Kesmeye devam edeceğiz derse banka, bende vermeye devam edeceğim

 • Erkan K.
  26 Kasım
  14:11

  Kararın kendilerinde olmadığını ilettiler, hakem heyeti onlara da kararı yolluyor esasında, bende kararı kendilerine yolladım. Geri dönüş olmazsa avukat zaten kendi parasınıda bankadan aldığı için talimatımı bekliyor.

 • 24 Kasım
  10:39

  Müşterimiz Sn. Erkan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş